Akcesoria

Akcesoria rowerowe

Jazda rowerem to często wybierana aktywność na świeżym powietrzu. Poza samym jednośladem potrzebne są akcesoria do rowerów, które ułatwią jazdę oraz pomogą zwiększyć bezpieczeństwo. Trzeba pamiętać, że poruszając się po ulicach pieszo, czy dowolnym pojazdem, należy zagwarantować sobie widoczność. Konieczna jest także konserwacja, która zapewnia sprawność jednośladu. Równie ważny, jak sam rower, jest rowerzysta. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz dodatki także dla siebie. Zobacz, jakie akcesoria na rower udostępniamy. Dzięki nim jazda będzie przyjemna i bezpieczna. A Ty i Twój jednoślad będziecie prezentować się stylowo.

Uchwyty do rowerów dla lepszego oświetlenia

Są takie akcesoria do rowerów, bez których pojazd jest niekompletny, choć nadal odpowiedni do jazdy. Przykładem takowych są lampki rowerowe, których montaż ułatwiają uchwyty do rowerów. To dzięki tym dodatkom oświetlenie rowerów jest dokładniejsze, można założyć lampki w dowolnym miejscu na ramie jednośladu. Światło jest w ten sposób doskonale widoczne, a jadącemu nie przeszkadza w kierowaniu. Wśród naszych akcesoriów znajdują się uchwyty do rowerów, które można bez trudu założyć na każdym pojeździe. Gwarantujemy też ich stabilność, aby podczas jazdy po nierównym terenie oświetlenie nie zmieniało położenia. Dzięki temu masz pewność, że przez cały czas, kiedy poruszasz się po drodze, masz lampki w takim położeniu, jak na początku. To pozytywnie wpływa na widoczność rowerzystów, zwiększając bezpieczeństwo w czasie przebywania na ulicy. Szczególnie ważne jest, gdy jadący ma na sobie ciemne ubranie i komin.

Akcesoria na rower - bezpieczeństwo i styl

Dla większości ludzi wygląd ma dość duże znaczenie. Z tego względu nasze akcesoria do rowerów są nie tylko użyteczne, ale również stylowe. Wielofunkcyjny komin, który może stać się czapką, szalikiem lub bandaną, jest wygodny i pozwala swobodnie oddychać po zakryciu nosa i ust, a dodatkowo wspaniale wygląda. Taki dodatek świetnie sprawdza się w dni zimne i wietrzne. Osłanianie wówczas głowy jest bardzo ważne dla zdrowia. Tak samo dobrze, jak rowerzysta, może prezentować się jego pojazd, jeśli ma założone uchwyty do rowerów niepozostawiające zarysowań na ramie i nieprzesuwające się w czasie jazdy. Zabezpieczenie siebie i rowerów na różne okoliczności pozwala cieszyć się jazdą bez zbędnego ryzyka czy obaw, że wydarzy się coś niepożądanego. Uchwyty na rower potrzebne są każdemu rowerzyście, natomiast takie akcesoria, jak komin, przydadzą się tym, którym niestraszne są żadne warunki pogodowe.