Zestawy

Rower to bardzo dobry środek transportu - zwrotny, lekki, ekologiczny, nie emituje spalin, a także pozwala zadbać o sylwetkę. Może stać się impulsem do nowego, zdrowszego rozdziału w życiu. Aby bezpiecznie i legalnie poruszać się na rowerze, potrzebny jest nie tylko odpowiedni dokument oraz własny jednoślad. Na wyposażeniu nie może zabraknąć zestawu lampek rowerowych. Są niezbędne, aby jeździć po zmroku. Zwiększają widoczność na drodze i sprawiają, że inni uczestnicy ruchu drogowego również są świadomi Twojej obecności. Wygodne w montażu i obsłudze sprawią, że będziesz gotowy do większych lub mniejszych podróży! Warto przygotować swój jednoślad na każde warunki. 

Czemu służy komplet lampek rowerowych?

Zestaw lampek do roweru umożliwia oświetlenie drogi przed sobą, a także poinformowanie innych uczestników ruchu o swojej obecności na drodze. Z tego względu jedną lampkę umieszcza się z przodu, a drugą - z tyłu. Do tego służą znajdujące się w zestawie elementy mocujące (silikonowy pasek montażowy). Sama instalacja jest bardzo prosta i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Za pomocą uchwytów można przytwierdzić lampki do ramy pojazdu. Diody LED pozwalają na wystarczające doświetlenie drogi i bezpieczne poruszanie się nawet po zmroku. Zasilanie na USB  oraz wbudowany akumulator są niezawodne podczas każdej podróży. Dodatkowo zestaw lamp do roweru jest wodoszczelny - będzie działać niezależnie od warunków pogodowych. Można również zamówić sam uchwyt lub latarkę w razie potrzeby. Produkty wykonane z trwałego tworzywa czy też aluminium z pewnością przetrwają niejedną wyprawę.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo na drodze

Inwestycja w solidny zestaw lampek rowerowych to inwestycja we własne bezpieczeństwo. Przepisy nakładają na rowerzystów obowiązek instalacji takiego oświetlenia. Dobrze widząc drogę i zwiększając własną widoczność podczas jazdy, zmniejszamy ryzyko kolizji, która dla cyklistów może być poważna w skutkach. Możliwość wyboru trybu pracy (100%, 50% lub miganie) pozwala dopasować urządzenie do warunków atmosferycznych. Nasz komplet lampek rowerowych to zatem nie tylko gadżet, który ładnie wygląda. To pewność, że każda wycieczka przyniesie jedynie miłe wspomnienia. Odporne na uszkodzenia, o długim czasie pracy i trwałe nie zawiodą Cię niezależnie od tego, czy w planach jest dojazd do pracy, weekendowa wycieczka, czy długa wyprawa rowerowa. To szczególnie ważne na terenach słabiej oświetlonych lub w sytuacji, kiedy mamy inne osoby pod swoją  opieką.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.