Oświetlenie rowerowe Specter...
Oświetlenie rowerowe Specter...
Oświetlenie rowerowe Specter...
Oświetlenie rowerowe Specter...
Oświetlenie rowerowe Specter...
Oświetlenie rowerowe Specter...

Oświetlenie rowerowe Specter ProLight2 1200 lm

5908263346840
189,00 zł
Brutto

 

PODSTAWOWE CECHY LAMPKI PROLIGHT2

✔️Szczelność - IPX 65: ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku

✔️Czas działania na akumulatorze: Wbudowany akumulator 5200 mAh

✔️Wszechstronność -  Wbudowany POWER BANK, wbudowana dioda 2x XPG-3 i 1x XTE, obrotowy uchwyt 360 stopni, lekka obudowa wykonana z aluminium, 13 trybów pracy, wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii, silikonowe włączniki.

✔️Widoczność: Dzięki innowacyjnym soczewkom rozpraszającym  pod kątem 220°, światło drogowe oraz mijania.

✔️Moc świecenia: 1200lm

✔️Ładowanie: Przez USB typu C.

✔️Wymiary: 100x28x50mm

◼ Pro Light 2 posiada 3 mocne diody i generuje światło o łącznej mocy 1200lm pozwala to na jazdę z dużą prędkością po najtrudniejszych szlakach. Nawet w środku nocy.

Funkcja regulacji daje możliwość dostosowania szerokości świecenia do potrzeb w konkretnej sytuacji.

Dzięki innowacyjnej głowicy jedna dioda generuje zimne białe światło skupiające w dal, a dwie pozostałe - ciepłe białe rozpraszacze tuż przy kole.

◾Funkcja POWER BANK

PRZYDATNA PRZY DŁUGICH WYPRAWACH, MOŻESZ JEDNOCZEŚNIE ŁADOWAĆ TELEFON LUB GPS I UŻYWAĆ LAMPKI ROWEROWEJ. TA FUNKCJA W SYTUACJACH EKSTREMALNYCH MOŻE CIĘ URATOWAĆ ;) A JUŻ NA PEWNO URATUJE TWÓJ TELEFON PRZED ROZŁADOWANIEM. DO DYSPOZYCJI MASZ DUŻY AKUMULATOR, KTÓRY PODZIELI SIĘ Z TOBĄ ENERGIĄ.

◾By doładować lampkę wystarczy kabel, który znajduje się w zestawie (kabel działa dwustronnie do ładowania lampki oraz jako ewentualny kabel do ładowania telefonu z wyjściem USB typ C)

Lampka posiada wbudowany akumulator o dużej pojemności 5600 mAh, co pozwala na korzystanie z przedniej lampki nawet do 24 godzin. Łatwy sposób ładowania, prosty i mocny montaż sprawia, że jest to idealny produkt dla wymagających rowerzystów.

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: